Hakkımızda

Hakkımızda

Soğutma Sektöründe, 1995 senesinde GÖKER ÖKSÜZ tarafından kurularak yer alan Firmamız, yatırımcılara, yüklenicilere ve bu sektörde hizmet veren tüm servis kuruluşlarına soğutma tekniği ile ilgili ana ve yardımcı malzemelerin temininde destek olmaktadır.

Soğutma Sistemleri, ayrıntıları çok olan, ancak bunlara özellikle dikkat gösterilmesi gereken mekanizmalardır. DETAY SOĞUTMA bu nedenle müşterine sadece satış yapmayı değil, aynı zamanda onları konuları ile ilgili aydınlatmada ve doğru malzeme seçimi yapılması konusunda desteklemektedir.

Böylece kurulacak olan Soğutma Sistemlerinin, uzun ömürlü ve arızaya yakalanma riskinin en az olmasını sağlamaktadır. Soğutma Sistemlerinde malzemenin seçimi kadar kalitesi de çok önemlidir.

Doğru hesap, doğru malzeme seçimi, düzgün tasarım ve tekniğine uygun montaj bir soğutma sisteminin olmazsa olmazıdır. Bunların düzgün gerçekleştirilmesi durumunda sistem senelerce hizmet verecektir.

Bu nedenlerle DETAY SOĞUTMA müşterilerine kaliteli ürün sunmaktan, asla ödün vermemekte, kendileri ile satış sonrası da ilişkisini devam ettirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

Misyonumuz

Detay Soğutma Sistemleri olarak, faaliyet gösterdiğimiz soğutucu sistemlerinde yurt dışı ve yurt içinde tercih edilen, kaliteli malzemeleri, teknik hizmeti ile birlikte müşterilerine sunmakta ve bunların izleyicisi olmaktadır.

Vizyonumuz

Bu çalışmalarımızla birlikte biz de DETAY SOĞUTMA olarak soğutma sektöründe gerek yurt içi gerekse yurt dışında tercih edilen bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

Ödemelerinizi Nakit veya Kredi Kartı ile yapabilirsiniz.